E. Gulbja laboratorija

SIA "E. Gulbja laboratorija"

3. stāvs

316. kabinets

Tālrunis: 67801112

www.egl.lv

Darba laiks: Katru darba dienu 8:00-16:00

 

Uzņēmuma prezentāciju var lejupielādēt šeit.

SIA "E. Gulbja Laboratorija" tika dibināta 1993. gadā, kopš 2003. gada 12. septembra laboratorija ir akreditēta atbilstoši starptautiskam standartam LVS EN ISO/IEC 17025; kopš 2007. gada 8. oktobra - LVS EN ISO 15189:2007 un kopš 2008. gada 17. decembra - LVS EN ISO 15189:2008 līdz ar to nodrošinot iegūto rezultātu starptautisku atzīšanu.


SIA “E.Gulbja laboratorija veic bioķīmiskus, mikrobioloģiskus, ķīmiskus, imunohematoloģiskus, hematoloģiskus, citoloģiskus, imunoloģiskus, biofizikālus, citoģenētiskus patoloģiskus no cilvēka vai dzīvnieka iegūtu materiālu izmeklējumus, ar mērķi nodrošināt slimību diagnostiku vai veselības novērtēšanu. Laboratorijas speciālisti sniedz konsultatīvos pakalpojumus visos laboratorijas izmeklējumu aspektos, kā arī klientiem, ja nepieciešams, palīdz izvēlēties piemērotākos izmeklējumus.


Darbs laboratorijā norit 24 stundas diennaktī, tādējādi nodrošinot stacionāru un ambulatoro ārstu neatliekamās vajadzības.


Laboratorijā ir izveidotas sekojošas nodaļas: hematoloģija, hormonoloģija, klīniskā ķīmija, koaguloģija, seroloģija, molekulārā bioloģija, citoģenētika, bakterioloģija, citoloģija un klīnisko analīžu nodaļa.


Laboratorijai ir 55 filiāles un tā apkalpo ārstus un pacientus visos Latvijas novados.
Nepieciešamības gadījumā klients var pieteikt mājas vizīti Rīgā un Rīgas rajonā.
Izmeklējumu rezultātus (testēšanas pārskatu) var saņemt vietā, kur nodots materiāls, vai jebkurā citā E. Gulbja laboratorijas filiālē visā Latvijā.


Analīžu rezultāti tiek uzglabāti datu bāzē. Nepieciešamības gadījumā tie uzreiz pieejami no 2004. gada 1. janvāra, senāki dati ir saņemami 3 dienu laikā. Izmeklējamais materiāls (serums) tiek uzglabāts sasaldēts 1 mēnesi, lai varētu izmeklējumus turpināt vai pārbaudīt (nav nepieciešama atkārtota asins ņemšana, paātrinās operativitāte)